BODY & SOUL

Handmade

Produkty VEGG powstały z pasji. Do dobrego, naturalnego jedzenia. Bez używania szkodliwych dla zdrowia dodatków.

Co to w ogóle znaczy?

To znaczy, że w każdy z naszych produktów wkładamy tyle miłości, ile mamy. To znaczy, że dbamy o jakość i smak. To znaczy, że wszystkie produkty, które oferujemy – sami dla Was robimy. Z dostępnych w naturze darów. Dlatego za każdym razem nasze produkty mogą delikatnie inaczej smakować. Nie ma możliwości, aby wszystkie marchewki czy jarmuż smakowały tak samo. Rosną przecież w różnych warunkach – ziemia w jednym miejscu może być bardziej żyzna niż ziemia w innym miejscu, bardziej lub mniej sucha.
Przyzwyczailiśmy się, że znajdujemy w sklepach produkty, które zawsze tak samo smakują. A przecież to nie jest naturalne!

Jakość

Najwyższej jakości produkty przygotowywane są ręcznie według własnych lub sprawdzonych przez pokolenia receptur. Wykonujemy je z dbałością o smak, tylko z naturalnych składników.

A co to znaczy, że używamy tylko naturalnych składników? To oznacza, że wszystkie warzywa, strączki, orzechy, których używamy do produkcji występują w swej naturalnej postaci. I tylko tyle. I aż tyle 🙂 Nie dodajemy do nich zagęszczających dodatków, polepszaczy smaków, czy konserwantów. To są zupełnie zbędne dodatki.

ilość

Ograniczona ilość niektórych surowców zbieranych w sezonie na nie sprawia, że produkty, które dla Was powstają z ich udziałem są limitowane.

A to oznacza, że nie wyprodukujemy niezliczonej ilości pędów sosny, czy na przykład kwiatów bzu czarnego. Zbierane przez nas kwiaty i owoce zbieramy w czystych rejonach Puszczy Zielonka. Nie można przyrody mocno eksploatować. Należy zostawić i kwiaty i pędy, aby roślina mogła dalej się rozwijać. Dlatego ich ilość jest limitowana.
Warzywa i owoce przetwarzamy w sezonie na nie. Dlatego w grudniu nie będziemy robić pasty z cukinii, a w kwietniu z dyni.

VEGG HANDMADE

Najwyższej jakości produkty przygotowywane ręcznie według własnych lub sprawdzonych przez pokolenia receptur. Wykonywane z dbałością o smak, tylko z naturalnych składników.


Ograniczona ilość niektórych surowców zbieranych w sezonie na nie sprawia, że produkty powstające z ich udziałem są limitowane.

opinie naszych klientów